Šestý ročník Rally Orlické hory se z organizačních důvodů ruší

Z důvodu přetížení některých dotčených míst letními akcemi není možné sestavit smysluplnou trať pro rychlostní zkoušky, jsme rozhodnuti odlehčit regionu od motorismu a soustřeďujeme pozornost na zářijový termín. Ten z důvodu krátké přestávky před následující soutěží se pokusíme přesunout o týden dříve, tj. na 16.-17.9.

Přípravy ROH 2016

Během příprav nadcházejícího ročníku ROH došlo ke změnám.

Jelikož se nepodařilo vyjednat původně plánovaný termín soutěže. Byli jsme nuceni přistoupit ke změně termínu, a sice na 8. - 9. 7. 2016.

Taktéž servisní zóna bude v jiné lokalitě, než bylo původně plánováno.

O dalším průběhu Vás budeme nadále informovat.

Časový harmonogram, mapy a další dokumenty

Časový harmonogram, mapy, startovní listina a časy pro technickou přejímku naleznete v sekci "SOUTĚŽÍCÍ". Uzavírky, značení RZ1, zakázaná divácká místa a základní bezpečnostní pokyny naleznete v sekci "DIVÁCI".

Zároveň upozorňujeme diváky, aby dodržovaly bezpečnostní pokyny pořadatelů a nevstupovali do zakázaných prostor!

Pojištění posádek

Prosíme posádky, které nemají úrazové pojištění, aby DNES do 15:00h poslaly jména na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pojištění je za 186,- Kč, platí na 13. 6. 2015. Limity jsou 400tis v případě nejhorším a 800tis trvalé následky.

Děkujeme.

YOKOHAMA Rally Orlické Hory se blíží...

V Opočně  se 12.-13.6 uskuteční V. ročník Yokohama rally Orlické hory. Slavnostní zahájení soutěže bude v pátek 12.6. po 16. hodině na Opočenské náměstí.
Máme pro Vás připraveny tři nádherné, technické a zároveň velmi náročné rychlostní zkoušky o celkové délce necelých 80km s přibližně 2km úsekem šotoliny.
Pro avizovaný velký zájem zahraničních posádek, doporučujeme sledovat aktuality na webu www.rallyoh.cz

Číst dál...